LVBet vēstnesis


LVBet vēstnesis – Lai atzīmētu LVBET darbības uzsākšanu Brazīlijā, par LVBET vēstnesi ir kļuvis Brazīlijas izlases pussargs Duglašs Kosta (Douglas Costa). Kosta rēķinā ir divi Bundeslīgas tituli Minhenes Bayern sastāvā un trīs Itālijas A – sērijas tituli Turīnas Juventus sastāvā. 30 gadīgais pussargs ir aizvadījis 31 spēli Brazīlijas valstsvienības sastāvā un guvis 3 vārtus. Viņš šobrīd drošiem soļiem iet pēc sava trešā Bundeslīgas titula un pirmā UEFA Čempionu Līgas kausa.

“Es jūtos priecīgs kļūstot par LVBET zīmola vēstnieku kompānijai ienākot Brazīlijas tirgū. Viņi ir vērienīga komanda ar lieliem plāniem, un man ir privilēģija viņiem palīdzēt, sniedzot manu viedokli par futbolu – sacīja Duglašs Kosta (LVBet vēstnesis), Brazīlijas 2018. gada futbola izlases FIFA pasaules kausa dalībnieks.

LVBet vadības komentāri par jauno LVBet vēstnesi:

Adrians Sidovskis, LVBET izpilddirektors komentēja: “Mēs esam ļoti priecīgi, ka Brazīlijas futbola izlases spēlētājs Duglašs Kosta ir mūsu pusē, sākot šo jauno sadaļu Brazīlijā. Ar konkurētspējīgu produktu piedāvājumu mēs centīsimies izmantot Duglaša Kostas statusu, lai palīdzētu mums iekļūt un iekarot jaunu tirgu.”

“Mēs priecājamies, ka Duglašs Kosta (LVBet vēstnesis) ir mūsu zīmola vēstnieks, kas paaugstinās mūsu pozīciju Brazīlijā. Viņš lieliski sader ar LVBET zīmolu, ar enerģiju, apņemšanos un sparu, ko viņš rāda laukumā. Tas viss atbilst mūsu zīmola filozofijai. Sadarbība ar Duglašu Kostu nodrošinās LVBET ne tikai lielāku zīmola atpazīstamību Brazīlijas tirgū, bet arī ļaus mums veidot uzticību jaunajā tirgū. ” – sacīja Marcins Jablonskis, LVBET galvenais komercdirektors.

LVBET un Duglaša Kostas sadarbība ir jaunākā partnerība, kas ir sākums ievērojamai klātbūtnei sportā, kas tiks sasniegta ar daudzām prestižām stratēģiskām partnerībām. LVBET ir Ekstraklasas, Polijas augstākās futbola līgas, kluba Krakovas Wisla galvenais sponsors un Anglijas Vanarama Nacionālās līgas oficiālais derību partneris.

LVBET ir licencējuši regulatori Apvienotajā Karalistē, Īrijas Republikā un Latvijā. LVBET ir operators, kas ir reģistrēts Maltā un darbojas saskaņā ar ES tiesību aktiem. Viņi piedāvā plašu pirms notikumu sporta derību klāstu un Live likmes, kā arī daudz tiešsaistes kazino spēļu.